Μηνιαία Αρχεία: Δεκέμβριος 2022

Δημοσιεύθηκε στη Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο

ΚΠΕ ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑΣ 1-2-23

Δημοσιεύθηκε στη Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση σχολικής εκδρομής- Μετακίνησης στο ΚΠΕ Μακρυνίτσας.

Χριστουγεννιάτικη Εκδήλωση – Χριστουγενιάτικο Bazaar

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Δημοσιεύθηκε στη Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Χριστουγεννιάτικη Εκδήλωση – Χριστουγενιάτικο Bazaar

Συμμετοχή στο μονοήμερο πρόγραμμα του ΚΕπεα Περτουλιου

Δημοσιεύθηκε στη Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Συμμετοχή στο μονοήμερο πρόγραμμα του ΚΕ.Π.Ε.Α. Περτουλίου-Τρικκαίων «Ληθαίος, το ποτάμι της πόλης μας»

Πρόγραμμα Ενισχυτικής Διδασκαλίας 2022-2023 στο σχολείο.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2022- ΤΕΛΙΚΟ_ΜΕ ΩΡΑΡΙΟ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΩΝ

Δημοσιεύθηκε στη Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόγραμμα Ενισχυτικής Διδασκαλίας 2022-2023 στο σχολείο.