Προκήρυξη εκπαιδευτικής επίσκεψης στο Μουσείο της Λίμνης Κάρλα και στο Βόλο

Έχοντας υπόψη την με αριθμό 33120/ΓΔ4 ΦΕΚ 681/6-3-17 απόφαση του ΥΠΠΘ,

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Σ Σ Ο Υ Μ Ε

Πρόχειρο διαγωνισμό, με κριτήριο κατακύρωσης την πιο συμφέρουσα οικονομικά προσφορά, για την εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών του Σχολείου μας, στο πλαίσιο του Περιβαλλοντικού προγράμματος  «Το κάλεσμα του Ήταυρου» στη Λίμνη Κάρλα, στο Μουσείο της Λίμνης Κάρλα (Κανάλια Μαγνησίας) και στο Βόλο στις 8/5/2019 , ημέρα Τετάρτη,  με τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

1. Τόπος προορισμού: Μουσείο της Λίμνης Κάρλα (Κανάλια Μαγνησίας) και Βόλος
  2. Ημερομηνία αναχώρησης: 8/5/2019
  1. Ημερομηνία επιστροφής: : 8/5/2019
  2. Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών: Τριάντα πέντε (35)
  3. Συνοδοί καθηγητές: Τρεις (3)
  4. Ασφάλεια αστικής ευθύνης: τόσο για τους συμμετέχοντες μαθητές όσο και για τους συνοδούς εκπαιδευτικούς.
  5. Συνολική τιμή της επίσκεψης και κατ? άτομο
  6. Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο για τη μετακίνηση σύμφωνα με το πρόγραμμα.

Οι προσφορές κατατίθενται σε κλειστό φάκελο στο σχολείο μέχρι την  Πέμπτη 18-4-2019 και ώρα 12.00.

Η Διευθύντρια

Δήμητρα Αδάμου

Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής

Ακολουθεί το πρόγραμμα της επίσκεψης ΜΟΥΣΕΙΟΥ Λ. ΚΑΡΛΑ

Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις, Εκπαιδευτικές επισκέψεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.