Συγχαίρουμε τους μαθητές μας

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος διδασκόντων του 1ου Γυμνασίου Τρικάλων συγχαίρουμε τους παρακάτω μαθητές μας για τις διακρίσεις που κατέκτησαν κατά τη σχολική χρονιά 2018-19 και τους ευχόμαστε πρόοδο και υγεία:

1. Παπαευθυμίου Θεόδωρο της Β΄ Τάξης, προκρίθηκε στον 79ο Πανελλήνιο Μαθηματικό Διαγωνισμό “Θαλής”
  2. Μαγκούφη Κωνσταντίνα-Ναταλία της Β΄ τάξης έλαβε 2ο βραβείο αριστείας στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής Γυμνασίου «Αριστοτέλης»
  3. Μανίτσα Χρήστο της Γ΄ τάξης έλαβε 3ο βραβείο αριστείας στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής Γυμνασίου «Αριστοτέλης»
  4. Τυρνενόπουλο Αντώνιο της Γ΄ τάξης έλαβε 3ο βραβείο αριστείας στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής Γυμνασίου «Αριστοτέλης»
This entry was posted in Χωρίς κατηγορία. Bookmark the permalink.