Ενημέρωση γονέων για φοίτηση

Aγαπητοί γονείς

Σας ενημερώνουμε ότι τώρα που είναι ανοιχτά τα σχολεία και τηρώντας τις οδηγίες προφύλαξης από τον κορονοϊό, προκειμένου να ενημερώνεστε για την πρόοδο των παιδιών σας μπορείτε να επικοινωνείτε με τους διδάσκοντες καθηγητές μέσω της πλατφόρμας webex.

Οι καθηγητές θα είναι διαθέσιμοι στην ψηφιακή τους τάξη σύμφωνα με το πρόγραμμα που έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του σχολείου και έχει αποσταλεί στα e-mail των μαθητών. Τους συνδέσμους τους γνωρίζετε μέσω των μαθητών.

Σημειώνουμε ότι μπορούν να ενημερώνονται αυστηρά και μόνο οι γονείς- κηδεμόνες των μαθητών και όχι άλλα πρόσωπα, με την κάμερα ανοιχτή και ένας- ένας ώστε να εξασφαλίζεται όσο είναι δυνατόν η καλύτερη και ασφαλέστερη επικοινωνία

ΠΡΟΣΟΧΗ, το ωράριο δια ζώσης που επισυνάπτεται είναι διαφορετικό από το εξ’ αποστάσεωςνεο

ενημερωση γονεων

(ΚΛΕΙΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ)